8.2.2024. u sklopu priprema za međužupanijsko i državno natjecanje održano je školsko natjecanje učenika u zanimanju pomoćni kuhar i slastičar. Sudjelovale su učenice Tihana, Naima i Katarina. Pripremale su toplo predjelo, rižoto s piletinom i povrćem i pokazale jako dobre vještine u pripremi i prigotovljavanju jela. Nakon završenog natjecanja i kušanja prigotovljenih jela od strane prosudbenog povjerenstva najveći broj bodova osvojila je učenica Naima te se plasirala na međužupanijsko natjecanje u Vinkovcima. Čestitke Naimi, Tihani i Katarini na sudjelovanju. Za nas ste sve tri pobjednice jer ste pokazale zavidnu razinu vještina i znanja u budućem zanimanju.