5.12.2023. smo u našoj školi ugostili predstavnike Direkcije za obrazovanje Beč (Board of Education for Vienna), koji su sudjelovali u Erasmus+ projektu (Job Shadowing). U okviru ovog projekta 45-tak nastavnika iz bečkih škola promatralo je nastavu u partnerskim školama u Gradu Zagrebu, a mi smo imali priliku svoja iskustva razmijeniti s 3 kolegice.

Tema projekta su bile ekologija i zelene inicijative.

 

Nastavnici i ravnatelji, koji su bili uključeni u ovaj projekt zaposleni su u bečkim osnovnim i srednjim školama, ali i ustanovama u kojima se školuju učenici s teškoćama.

U našoj školi su imali priliku reciklirati razne materijale na način da su izrađivale predmete u našoj zadruzi „Dar-Mar“, vidjeli su kako mi primjenjujemo razne tehnologije u nastavi, a prije svega su naši učenici izveli prigodan program kako bi veselo započela naša suradnja.

 

Hvala kolegicama što su nas posjetile i nadamo se da je ovo početak dugogodišnjeg prijateljstva naših ustanova!

No comment

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)