Našu školu je 15. studenog 2023. posjetila grupa od 15 nastavnika i osoba koje rade s mladima iz europskih zemalja u sklopu posjeta koji je organizirala Agencija za mobilnost i programe EU pod nazivom Embrace inclusion and diversity in your Erasmus+ projects! Ravnateljica i koordinatorice Erasmus+ projekata koji su se provodili u školi prezentirale su gostima aktivnosti uključivanja učenika s teškoćama u sve projektne faze, od planiranja, preko pripreme, implementacije, diseminacije sve do gostoprimstva projektnih partnera. U prezentaciju su bili uključeni i sadašnji i bivši učenici koji su sudjelovali u Erasmus+ projektima i mobilnostima, a njihovim sudjelovanjem posebno su bili oduševljeni gosti koji su im postavljali pitanja i davali pozitivne povratne informacije. Počašćeni smo što smo sudjelovali u ovom događaju i što smo kao škola prepoznati kao škola koja može prikazati primjere dobre prakse uključivanja učenika s teškoćama u Erasmus+ projekte.