Učenici i nastavnici Srednje škole-Centar za odgoj i obrazovanje imali su čast 6. lipnja 2023. razgledati grad Križevce pod vodstvom gospođe Gordane Kapor iz Destinacijske agencije Križevci. Proveli smo nezaboravan dan u predivnom druženju, a ovim putem želimo zahvaliti gospođi Gordani na nadahnutom i obazrivom vodstvu naših učenika. Posjetili smo zvjezdarnicu i vidikovac iz kojeg se vidi predivan pogled na grad Križevce. Naučili smo iznimno mnogo o povijesti i znamenitostima Križevaca na zanimljiv i učenicima pristupačan način. Ostat ćete nam u predivnom sjećanju i svakako se nadamo da ćemo biti ponovno u prilici ponoviti ovo prekrasno iskustvo! Hvala gospođi Kapor i puno uspjeha u daljnjem radu!