Od 24. do 28. svibnja 2023. održala se zadnja mobilnost u sklopu Erasmus+ projekta I will survive! kojem smo mi koordinatori. Ova mobilnost odvijala se s ciljem da se evaluiraju projektni rezultati koji su nastali kroz projekt, a odnose se na usvajanje vještina snalaženja u izvanrednim situacijama. Učenici iz svih partnerskih zemalja – Hrvatske, Rumunjske, Italije, Turske, Litve, Slovačke i Malte 5 dana su usvajali nova znanja i uvježbavali vještine snalaženja u izvarednim situacijama u izviđačkom kampu u mjestu Panevežys u Litvi.  U slobodno vrijeme družili smo se s izviđačima koji su taj vikend otvarali sezonu izviđačkih kampova. Tijekom dana, učenici su slušali predavanja, uvježbavali razne vještine, ispunjavali evaluacijske upitnike i puno uživali u druženju s mladima iz partnerskih ustanova. Nakon lijepog zajedničkog tjedna, koji je na lijep način priveo kraju ovaj projekt, vratili smo se kući puni dojmova i prionili pripremi Završne konferencije 30.6. na koju slobodno dođite i pogledajte rezultate koje smo izradili kroz projekt.