Završnu konferenciju projekta “Začinimo Zagreb ” održali smo 19. svibnja 2023.
Zahvaljujemo našim dragim partnerima iz Agronomske škole Zagreb i Prehrambeno-tehnološke škole Zagreb. Posebno nam je drago jer su na konferenciji bili nazočni učenici sa svojim mentorima.
Zahvaljujemo ravnatelju Ivici Mariniću na poklonu začinskog bilja aranžiranje u predivnoj košari.
Posebna zahvala ide Vla Vla Travel agenciji, Zagreb City Hotels i gospođi Ani Bogović koja je zahvalila našoj školi na odličnoj ideji i pohvalila ovaj projekt. Ovim projektom smo se bolje međusobno upoznali, jačali smo timski rad i jake strane učenika, održivi razvoj i inkluziju, potakli smo suradnju s gospodarstvom i dobili velike pohvale za kreativnost i inovativnost ambalaže u kojoj se nalaze mirisni paketići. Također smo promovirali strukovna zanimanja u turizmu što je bio cilj ovog projekta koji financira Ministarstvo turizma i sporta. Zahvaljujemo projektnom timu naše škole na velikom doprinosu u realizaciji ovog projekta.

No comment

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)