U tjednu oko 1. studenog 2021. bio je kratki odmor za učenike, ali ne i za nastavnike. Taj tjedan u Istanbulu održavao se projektni susret u sklopu Erasmus+ projekta Digital Director u kojem sudjeluju sljedeće zemlje: Njemačka kao koordinator, Turska, Rumunjska, Španjolska i Hrvatska. Španjolski partner ovoga puta sudjeluje online. Naše dvije profesorice koje koordiniraju projekt na razini škole, Dinka i Maja, aktivno su sudjelovale na sastanku. Prvi dan prošao je u predstavljanju partnera, škola i zemalja iz kojih partneri dolaze. Turski domaćin lijepo nas je ugostio. Sljedećih dana upoznale su se s tehnikama snimanja filmova koje će naknadno implementirati u svoj rad. U sljedećim mobilnostima bit će uključeni i učenici koji će za svaku mobilnost imati zadatak snimiti kratki video na određenu temu. Jedva čekamo nastavak projekta.