Škola koja vraća osmijeh ima i svoj školski časopis. Ako si znatiželjan, voliš istraživati, družiti se, pisati, slikati, fotografirati ili možda voliš sport,  modu i „sve što vole mladi“,  postani jedna od kapi našeg školskog časopisa Naše kapi. Izaberi područje koje te zanima i slobodno nam se pridruži. Aktivni smo još od 1999. godine. Našim novinarima ništa ne može promaknuti. Pratimo sve aktivnosti u našoj školi i oko nje i vrijedno ih bilježimo jer mi smo članovi Novinarske družine.

Novinarska družina djeluje od 1999.g kada je izašao brvi broj časopisa Naše kapi.

Novinarsku družinu čine učenici koji žele istraživati, intervjuirati i pisati o doživljenom, posjećivati ustanove kulture i biti u toku svih školskih zbivanja. Naše kapi izlaze jednom godišnje na kraju školske godine. Družina se sastaje jednom tjedno u svakom turnus.

4.3.3. (3)
4.3.3. (1)