13. do 15. svibnja 2024. održano je na Zagrebačkom velesajmu Državno natjecanje učenika strukovnih škola – WorldsSkills Croatia 2024. u organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih. Ovo je najveći događaj u obrazovanju u Republici Hrvatskoj i najveće natjecanje u ovomu dijelu Europe. Naša škola bila je domaćin natjecanja za pomoćne kuhare i slastičare. Posjetitelji su imali priliku svjedočiti vrhunskim vještinama i kreativnosti mladih stručnjaka, iskušati vještine u različitim područjima, dobiti korisne informacije o strukovnim programima te razviti nove interese. Naša učenica Naima Beriša natjecala se u disciplini pomoćni kuhar i slastičar i osvojila peto mjesto. Čestitamo učenici i njenom mentoru Leonardu Špoljaru. Zahvaljujemo Agenciji za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih na ukazanom povjerenju, suradnji i podršci u radu. Nadamo ponovnom domaćinstvu pri natjecanju iduće godine.

No comment

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)