DISEMINACIJA PROJEKTA ZA GOSTE AMPEU – Embrace inclusion 17.11.2022.

Agencija za mobilnost i programe Europske Unije iskazala nam je čast i dovela goste svojeg projekta u našu školu kako bismo im prikazali svoje projekte kao primjer dobre prakse inkluzivnih projekata. Jedan od tih projekata bio je i Digital Director. Našim inozemnim gostima, sudionicima projekta kojem je domaćin bio AMPEU prikazali smo aktivnosti projekta kao primjer dobre prakse te smo im na kraju odgovarali na mnogobrojna pitanja. Bila nam je čast ugostiti ih i prezentirati im ovaj vrijedan projekt i doprinos inkluziji učenika s teškoćama u razvoju. Predavanje i prezentaciju održala je jedna od koordinatorica projekta Maja Postoglu.