Projekt Kultura turizma u suradnji s Turističkom zajednicom grada Zagreba. Srednja škola – Centar za odgoj i obrazovanje ponovno je sudjelovala u projektu Kultura turizma. Uspješno smo predstavili završne rezultate projekta  “Pomiriši, okusi, ponesi”. Tijekom provedbe projekta učenici su sadili, sušili i pakirali začinsko i ljekovito bilje tipično za podneblje grada Zagreba i okolice. Na predstavljanju projekta smo upoznali sudionike s ekološkim paketićima s  prepoznatljivim obilježjima Zagreba koja sadržavaju informacije o ljekovitim ili začinskim biljkama te njihovoj upotrebi u kuharstvu i svakodnevnom životu. Nas učenik Leo je odlično predstavio rezultate projekta, kao i ostali učenici pod vodstvom nastavnika.