Iako je projekt INSERTA službeno završio, to nas nije spriječilo da nastavimo s provođenjem zajedničkih aktivnosti s već poznatim  partnerima iz Španjolske. U tjednu od 17. do 21.travnja 2023. posjetile su nas dvije kolegice i četvero učenika iz škole IES Ramon y Cajal u Zaragozi. U sklopu razmjene znanja i učenja novih vještina, učenici iz Španjolske imali su priliku, pod vodstvom naših radnih instruktora, raditi s našim učenicima u ugostiteljskom praktikumu, plasteniku i školskoj knjigovežnici. Razvili su nove radne  vještine u zanimanjima za koja se školuju. Otišli su oduševljeni gostoprimstvom i puni dojmova  uz napomenu da će sve što su vidjeli i naučili prenijeti svojim kolegama.