Ravnateljica škole mr.sc. Đana Baftiri je dobila 12. travnja 2023. godišnju nagradu prof. Tomislav Špoljar za ostvarene izuzetne rezultate, stručni doprinos i inovativnost u promicanju edukacijsko- rehabilitacijske teorije i prakse.

Ravnateljica je prilikom uručenja nagrade zahvalila Savezu edukacijskih rehabilitatora Hrvatske na nagradi, divnim i poticajnim riječima. Ujedno je čestitala kolegici Edit Lemal na nagradi za životno djelo koju je zaslužila svojim kontinuiranim i predanim radom te doprinosom u struci i SERH-u.

Također je istakla kako joj ova nagrada iznimno mnogo znači zbog toga što ju je za istu kandidirala zbornica Srednje škole-Centar za odgoj i obrazovanje. Stoga je kolegicama i kolegama iz škole uputila najtoplije riječi zahvale.
Drugu zahvalu je uputila povjerenstvu SERH-a koje ju je odabralo za godišnju nagradu prof. Tomislav Špoljar.