Ekipa Prve pomoći sastavljena od 10 učenika drugih razreda naše škole sudjelovala je od 28.-30. studenog 2022. godine na naprednom tečaju pružanja prve pomoći koji se održao i Villi Rustica u Novom Vinodolskom. Organizator obuke, kao i mnogih godina unazad bio je Crveni križ grada Zagreba. Učenici su u 3 dana pokušali usvojiti što više teoretskih i praktičnih znanja iz područja pružanja prve pomoći. Koliko su u tome uspjeli, moći će pokazati na natjecanju koje će se održati tijekom ožujka mjeseca 2023. godine.
Pohvale svim učesnicima na uzornom vladanju i uloženom trudu pri usvajanju vještina ove plemenite i korisne obuke!