Kandidati s teškoćama u razvoju za upis u prvi razred prijavljuju se u županijskim upravnim odjelima, odnosno Gradskome uredu za obrazovanje, sport i mlade Grada Zagreba te iskazuju svoj odabir prioriteta kako žele upisati obrazovne programe. Datumi za prijavu su od 16.8. do 18.8.2022.

Učenici koji  u jesenskome  upisnom roku steknu pravo upisa u prvi razred naše škole trebaju se upisati u školu i dostaviti potrebnu dokumentaciju.

Termin upisa i dostave dokumenata : ponedjeljak  29. kolovoza  2022. od 8 do 12 sati.

Dokumenti potrebni za upis:

• Rješenje nadležnog županijskog upravnog odjela/Gradskoga ureda za obrazovanje, sport i mlade Grada Zagreba o primjerenom obliku odgoja i obrazovanja u osnovnoj školi
  • Stručno mišljenje službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje o sposobnostima i motivaciji za najmanje tri/pet primjerenih obrazovnih programa
  • Svjedodžba razreda
  • Ispunjena i potpisana (roditelj i učenik) upisnica dostupnu na mrežnoj stranici srednje.e-upisi.hr
  • Nalaz i mišljenje Prvostupanjskog tijela vještačenja i/ili zadnji nalaz timske obrade (ukoliko posjedujete).

Dolazak na upise u školu i dostava dokumentacije je obvezna.

SLOBODNA UPISNA MJESTA U JESENSKOM ROKU:

• Kuhar (prilagođeni program)    4  mjesta
  • Pomoćni autolakirer – TES         1 mjesto