Učenici koji su u ljetnom upisnom roku stekli pravo upisa u prvi razred naše škole trebaju se upisati u školu i dostaviti potrebnu dokumentaciju.

Termini upisa i dostave dokumenata  :

Ponedjeljak  11. srpnja 2022. od 12 do 18 sati

Utorak 12. srpnja 2022. od 8 do 14 sati.

Dokumenti potrebni za upis:

• Rješenje nadležnoga ureda državne uprave/Gradskoga ureda za obrazovanje Grada Zagreba o primjerenom obliku odgoja i obrazovanja u osnovnoj školi
  • Stručno mišljenje službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje o sposobnostima i motivaciji za najmanje tri/pet primjerenih obrazovnih programa
  • Svjedodžba 8. razreda
  • Ispunjena i potpisana (roditelj i učenik) upisnica dostupna na mrežnoj stranici https://srednje.e-upisi.hr
  • Nalaz i mišljenje Prvostupanjskog tijela vještačenja i/ili zadnji nalaz timske obrade (ukoliko posjedujete)

Dolazak na upise i dostava dokumentacije je obvezna. Roditelj/učenik koji nije došao na upise u istaknutim terminima i dostavio potrebnu dokumentaciju, neće biti upisan u školu i smatrat će se da je odustao od upisa.

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja o upisima ili školi  slobodno nam se javite.