Učenice i nastavnice naše škole sudjelovale su u mobilnosti u sklopu Erasmus+ projekta Arthera u Sagunto, Valencija, Španjolska od 30.5.- 3.6. 2022. Tema ove mobilnosti bila je kazalište. Sudionici su bili uključeni u radionice teatra sjena “Apaga y Vamonos” te inkluzivnog teatra Brut pod vodstvom Manu Medine, akademika scenskih umjetnosti Španjolske. Posjetili su interaktivne muzeje antičkog rimskog kazališta te grčke tragedije. Sve sudionike mobilnosti ugostio je i gradonačelnik Sagunta. Domaćini su organizirali i turističke razglede antičkog Sagunta i prekrasne Valencije te demonstraciju i poduku osnovama flamenca – španjolskog nacionalnog plesa.