U tjednu od 23. do 27.5.2022. odvijala se posljednja mobilnost projekta INSERTA 21 u Rumunjskoj, u gradu Satu Mare. Zajedno s projektnim partnerima iz Španjolske i Italije (on line), upoznali smo se s obrazovnim sustavom u Rumunjskoj, načinom rada s učenicima, pogotovo učenicima s teškoćama, njihovim iskustvima sa zapošljavanjem OSI i aktivnostima koje provode sa ciljem što većeg i uspješnijeg zapošljavanja ne samo OSI već i osoba koje pripadaju socijalno ugroženim skupinama.

Uz razmjenu iskustava i s mnoštvom ideja za daljnji rad, u veselom i ugodnom raspoloženju nastavljamo rad na projektu na način da ćemo početkom iduće školske godine u Školi imati neke nove aktivnosti koje će doprinjeti još većem razvoju vještina potrebnih za daljnji život i rad u zanimanju naših učenika. Veselimo se unaprijed!