11. travnja 2022. sudjelovali smo na Otvorenom prvenstvu Hrvatske u atletici, u organizaciji Škole za odgoj i obrazovanje Pula, a pod pokroviteljstvom Specijalne olimpijade Hrvatske. Natjecali smo se u dvije discipline: trčanju na 20 metara i skoku u dalj s mjesta. Natjecanje je i ove godine održano virtualno. Nakon kvalifikacijskih natjecanja, učenici su podijeljeni u jakosne skupine i svatko se natjecao unutar svoje skupine. U trčanju na 20 metara Roko je bio drugi, Ivana treća, Leon peti, Luka šesti, a Andrej sedmi. U skoku u dalj Andrej je bio drugi, Roko i Leon četvrti, a Ivana i Luka su završili na petom mjestu. Čestitamo našim sportašima!