Projekt Kultura turizma – Slatka kuharica Sunčevog sustava započeo je uvodnim predavanjem za učenike naše škole od kojih će neki sudjelovati u projektu. Učenicima su o projektu pričale učenica koordinatorica Naima Beriša i voditeljica projekta socijalne pedagoginja Maja Postoglu. Osim o projektu u kojem će se obići sve planete Sunčevog sustava, istražiti ponuda kolača u blizini te poticati ugostitelje da u svoju ponudu uvrste kolač s nazivom planete te napisati kuharica inspirirana planetama, učenicima se govorilo i u Zagrebu kao vrijednoj i zanimljivoj turističkoj destinaciji. Učenici s radošću čekaju početak ovog zanimljivog i slatkog projekta!