U tjednu od 13. do 17.12. boravili smo u Španjolskoj, u vrlo lijepom gradu Zaragozi. Posjetili smo Srednju školu IES Ramon y Cajal u Zaragozi, Ray Ardid Foundation – organizaciju koja se bavi rehabilitacijom i zapošljavanjem osoba s invaliditetom, ali i osoba koje su u riziku od socijalne isključenosti. Osim toga, bave se i raznim drugim aktivnostima kako bi sve ljude, bez obzira na otežavajuće okolnosti, uključili u aktivan život zajednice u kojoj žive i osigurali im kvalitetan i što aktivniji život.

Naši domaćini pokazali su nam mnoge znamenitosti Zaragoze, pokazali su nam rad u svojoj školi, svoje učenike i nastavnike, a imali smo i mogućnost isprobati njihova tradicionalna jela – tapase, u raznim kombinacijama. Upoznali smo mnogo divnih ljudi i stekli nova poznanstva, a ujedno smo i dobili nove ideje koje će nam pomoći u svakodnevnom radu i koje ćemo svakako  realizirati. Veselimo se novom susretu u Italiji u 3.mjesecu 2022.godine.