Održana je prva mobilnost za projekt INSERTA 21. Partneri iz Španjolske i Rumunjske bili su naši gosti od 5. do 7.10.2021. Partneri iz Italije prisustvovali su on line. Upoznali smo naše gošće s našom Školom i radom u Školi, a vidjele su i mnoge naše učenike. Upoznali smo ih s radom Službe praćenja tijeka socijalizacije i zapošljavanja te stručnom praksom na Agronomskom fakultetu. Posjetili smo URIHO gdje smo se jako razveselili vidjevši neke naše bivše učenike na njihovim radnim mjestima. Upoznali smo ih i s našim gradom i njegovim znamenitostima, a posjetili smo i gradić Samobor. Trodnevno druženje proteklo je u radno-opuštenom raspoloženju, a nastavljamo u 12.mjesecu kada se svi zajedno vidimo u Španjolskoj.

Kako nam je bilo možete pogledati na linku:

:: opširnije ::

No comment

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)