Dana 4.1.2022. održana je diseminacija projekta INSERTA 21, mobilnost u Španjolskoj, Zaragoza.  U tjednu od 13.do 17.12.2021. profesorice Tamara Štimac i Tamara Berić Blažić boravile su u Zaragozi, u srednjoj školi IES Ramon y Cajal, koja je bila domaćin. Zajedno s partnerima iz Italije i Rumunjske upoznali smo školu-domaćina, njihove učenike i nastavnike te njihov rad i projekte koje provode u školi. Diseminacija projekta i svega što smo vidjeli i čuli u Španjolskoj, održana je za nastavnike i stručne suradnike naše škole, koje smo upoznali s novim spoznajama u radu i novim idejama koje smo dobili nakon boravka u mobilnosti.