25. veljače 2021. održan je stručni skup MŽSV-a za nastavnike u odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama za strukovne kvalifikacije u svim obrazovnim sektorima za za I., II., III., V., VI., VII., XX. županije i Grad Zagreb čiji je nositelj Srednja škola – CZOO, Zagreb. Skup je zbog epidemiološke situacije održan na daljinu putem aplikacije Zoom. Zbog iznimnog interesa, Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih omogućila je povećanje uobičajenog broja sudionika  te je ukupno stručnom skupu je prisustvovalo 225 nastavnika i stručnih suradnika srednjih strukovnih škola iz navedenih županija. Teme i predavači na skupu su bili:

1. Učenici s ADHD-om i obrazovni sustav – g.Marko Ferek, Udruga Buđenje

2. Play Attention – g.Marko Ferek, Udruga Buđenje

3. Iskustva u primjeni Play Attention-a – mr.sc. Đana Baftiri, prof.def., ravnateljica Srednje škole – CZOO, Zagreb

4.  Vođenje pedagoške dokumentacije na stručnoj praksi i donošenje smjernica i preporuka za unapređivanje mapa stručne prakse – Marija Tomašević, ing.mentor

5. Vođenje pedagoške dokumentacije na praktičnoj nastavi i donošenje smjernica i preporuka za unapređivanje mapa praktične nastave – Marija Bošnjak, dipl.ing.

Voditeljica MŽSV-a: Petra Međimorec Grgurić, prof.savjetnik