Naša škola je kao partner u ERASMUS+ projektu GrEAT bila organizator „Aktivnosti osposobljavanja, podučavanja i učenja za nastavnike srednjih škola (LTTA)“. Edukacija s međunarodnim sudjelovanjem održana je u Zagrebu, u našoj školi od 13.-15.lipnja 2018. godine. Na edukaciji su sudjelovali nastavnici iz partnerskih država (Italija, Španjolska, Francuska) te nastavnici naše i suradnih srednjih škola iz Zagreba.

Tijekom trodnevne edukacije predavanja i radionice su držali nastavnici iz partnerskih država, kao i naši nastavnici. Tako su predavanje o „zelenim“ poslovima i osobama s teškoćama održale Jana Tomić, socijalna pedagoginja i prof. Marija Fridl Grosicki; radionice na teme iz područja recikliranja i održivog razvoja u našoj školi prof. Ksenija Pinterić i prof. Margita Sabolić; našu školu je predstavila pedagoginja Tamara Štimac; zanimanjima za koja se školuju naši učenici predstavila je prof. Petra Međimorec Grgurić, a organizaciju stručne prakse i suradnju s Agronomskim fakultetom predstavila je prof. Dijana Matić. Sva predavanja i radionice održane su na engleskom jeziku.

GREAT WEB
GREAT1
GREAT3

Komentari su isključeni