Prvi trening aktivnosti u sklopu projekta “My work is my future” održan je u Poljskoj, u gradu Bytomu. Na put u Poljsku otputovali su prof. Danijela Pavičić – Spevec, prof. Petra Međimorec Grgurić, prof. Tamara Berić Blažić i prof. psihologije Bojan Klapčić.

U tjednu od 23. do 27.11.2015. mnogo smo naučili, upoznali se s novim metodama rada i odgojno – obrazovnim sustavima u svim državama- partnerima. Vidjeli smo kako rade škole i ustanove za osobe s teškoćama u Poljskoj te upoznali mnogo srdačnih, vedrih, vrlo stručnih i motiviranih ljudi.

Upoznali smo i Poljsku, veliku državu vedrih i srdačnih ljudi koji su nas dočekali otvorena srca i učinili nam boravak u svojoj zemlji ugodnim, ali i korisnim. U svakom slučaju, vratili smo se s mnogo lijepih uspomena, mnoštvom fotografija, novim iskustvima i poznanstvima koja će sigurno potrajati duže od samog projekta!

FB_IMG_1448879226164
FB_IMG_1448648824149