U sklopu projekta My work is my future, održan je prvi projektni sastanak u Prešovu u Slovačkoj.

Prvi projektni sastanak održan je u vremenu od 19.-21. listopada i njemu su nazočili koordinator i voditelji projekta na razini škole (profesorice Maja Postoglu, Tamara Štimac i Tamara Berić-Blažić) te su zajedno s ostalim partnerima u projektu dogovorili detaljni tijek projektnih aktivnosti.

Ujedno su se upoznali s partnerima, razmijenili iskustva, upoznali školu domaćina, ujedno i koordinatora cijelog projekta te napravili plan edukacije u daljnjem radu. Također je odabran i logo projekta koji će biti vizualno prepoznatljiv, otvorena je Facebook i e-twinning stranica projekta, a bilo je i puno druženja koje je sve sudionike potaknulo na još aktivnije sudjelovanje i dalo ideje za nove projekte.

Sljedeći susret, prvi trening u sklopu projekta, održat će se u Poljskoj već u studenom.

20151020_090034
20151021_111810