U sklopu GrEAT projekta održan je prvi projektni sastanak u Bologni (Italija) od 7.-9.veljače 2018., a na njemu su sudjelovale naša koordinatorica projekta socijalna pedagoginja Maja Postoglu i pomoćna koordinatorica profesorica Marija Fridl Grosicki.

Na prvom sastanku dogovoreni su daljni koraci projekta i tijek aktivnosti predviđenih projektom. Svi partneri međusobno su se upoznali, predstavili organizacije iz kojih dolaze te je tako bila predstavljena i naša škola.

Na sastanku je odabran logo projekta, dogovoreno je otvaranje Facebook i web stranice projekta te je određen datum prve mobilnosti za nastavnike koja će se održati već u lipnju (13.-15.06.) u Zagrebu, a naša škola će biti domaćin.

Veselimo se ugostiti naše partnere, kao i druženju koje je neizostavan dio svih mobilnosti i sastanaka u sklopu ERASMUS+ projekata!

Komentari su isključeni