Projekt „My work is my future“  nastavlja se provoditi nizom korisnih aktivnosti unutar škole, razmjenom video materijala  između zemalja sudionica kao i drugih zanimljivih sadržaja . U tjednu od 14. do 18.ožujka 2016. organizirana je još jedna mobilnost profesora , odnosno drugi trening susret na kojem su sudjelovale profesorice Anita Gabrić, Maja Trakoštanec-Prđun, Margita Sabolić i Tamara Štimac. Petodnevni susret ovaj je put organiziran u Velikoj Britaniji u gradu Hartlepoolu  na istočnoj obali oceana u školi imena  Catcote Academy . Imali smo priliku upoznati  cjelokupno funkcioniranje škole, rad i postignuća učenika, nove metode rada , a osobito nas je fascinirala srdačnost i predanost radu svakog djelatnika te velika posvećenost poslu kojeg obavljaju. Mnoštvo radionica i predavanja kojima smo prisustvovali proširilo nam je vidike, donijelo  nova  znanja i iskustva koja ćemo s veseljem podijeliti s kolegama u našoj školi.